Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tworzenie takich przybytków jest medialnie bardzo zreczne i tworzy pozytywny wizerunek no bo przeciez takie troska o ludzi pokrzywdzonych przez los jest zjawiskiem szlachetnym, dlatego uważam że ta Tecza ma poprawić wizerunk tych Pań zdjecia modelowym przykładem są tu osrodki w Kijanach tworzone przez inna samarytankę, w Kijanach ośrodki przez wiekszą cześć roku stoją puste, to centrum interwencji kryzysowej było stworzone dla ludzi tam obecnie pracujacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem specjalnie w stowarzyszeniu Tęcza że jako bezrobotny żyje w trudnych warunkach trochę wody polałem że jestem bezdomny zostałem zaskoczony przyjęto mnie ciepło i otrzymałem propozycję pracy, Wiem ze zarząd nie myśli osobie, myślą o drugim człowieku bije od nich dobroc mają wielkie szczere serca. Mają oferty pracy i uważam że te stowarzyszenie jest dobrą alternatywą urzędu pracy ich strona www.sbib-tecza-leczna.free.ngo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też byłam, faktycznie mało spotyka się takie osoby, ktorzy tylko myślą o innych ludziach Wiem że jakby burmistrz by przekazał tą nieruchomośc dla tego stowarzyszenia powstało by naprawdę Centrum dbające o nas . No cuż Burmistrz ktorą nieruchomośc przejął za darmo tylko sprzed raz Pieniądze się rozejdą a może boją się konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiarski ze swoją ekipą to banda nieudaczników nieumiejących pozyskiwać środków nie mających wizji i nabijających swoją własną kieszeń mając w dopie mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy ograniczeni jesteście. Siudowa tylko chce po to ta działkę żeby kasę potem wyciągnąć od GDDKiA jak będą JPII przebudowywać. Samarytanka się znalazła...kolejna złodziejka i wyłudzaczka a wy ciemniaki w jej niby "dobroć" wierzycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak będą JPII przebudowywać
Jak bym Kowalskiego słyszał on też ma nadzieję że wszystko się samo zrobi a środki z UE popłyną same JP II nie będzie zrobiona więc po co to mydlenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt "Ale wy ograniczeni jesteście. Siudowa tylko chce po to ta działkę żeby kasę potem wyciągnąć od GDDKiA jak będą JPII przebudowywać. Samarytanka się znalazła...kolejna złodziejka i wyłudzaczka a wy ciemniaki w jej niby "dobroć" wierzycie... " Gościu chyba masz w mózgu wodę Siudowa kawal dobrej roboty odwalyła żeby przyklad z niej brali nasze radni toby więcej dla ludzi zrobili a tak nic poczekajmy do wyborow będą pokrzykiwac jak co oni zrobili. Powinien burmistrz przekazac na cele społeczne dla mieszkanców tą nieruchomośc po zmarłym ktore przejął za darmo. Siudowa widac wspomogła wielu potrzebującym wynika to czytając forum Bardziej pazerny jest nasz Burmistrz i wszyscy wzięci radni. Siudowa ma wielkie serce i nad każdym się pochyli i podniesie z upadku o tym mowią osoby którzy otrzymali wsparcie. Jesteśmy tacy Polacy że nie widzimy dobroci Gościu może sam jesteś złodziejem i nieudacznikiem i osądzach innych, patrząc na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobrownik napisał:
Siudowa widac wspomogła wielu potrzebującym wynika to czytając forum
Taaa tylko dziwnym trafem 90% tych komentarzy widać że pisała jedna i ta sama osoba, już pominę kwestię sprawdzenia IP z jakich były pisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu mowisz jedna i ta sama osoba pisze a ja powiadam że się mylisz wiec że w biedronce rozmawiali na temat nieruchomości która ma przekazac Burmistrz dla teczy. Usłyszałem że bedzie otwarcie maju w Kopinie Domu Dziennego Pobytu im. Lecha i Marii Kaczynskich dla osób starszych i będą specjalny Bus dla seniora z Łecznej. No coś spaniałego i 28 kwietnia na sesji będzie o tym mówiono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJEMY CZEKAMY LICZYMY ŻE TO PRAWDA TRZYMAMY ZA SŁOWO I NAPEWNO SKORZYSTAMY OBY OBY OBY BEDZIE OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warto głosowac na naszych włodarzy i tych samych radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli będą startowac ci sami to w ogóle nie pójde głosowac, ma wiele przykrych doświadczeń z radnymi Bobrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 kwietnia radni nie powinni udzielic absolutorium burmistrzowi Kosiarskiemu i nie powinien startowac wyborach bo dla ludzi nic nie zrobił drogi robi unijnych pieniędzy zjazdy ludziom byle jakie ale kasiory wie jak wziąź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAM TO ZADUPIE PRZED RZĄDAMI KOSIARSKIEGO LEŻĄCY WIEŻOWIEC RATUSZA OBLACHOWANY DOM KYLTURY DROGI PROWADZĄCE DO NIKĄD Z DZIURAMI ITP ITD MOŻE PRZESZKADZA WAM ZA DUŻA ILOŚĆ ROND BO JEŻDZICIE POŻAL SIĘ BOŻE PRZEJŻYJCIE NA ZAPYZIAŁE OCZY CZY WAM JUŻ NIKT NIE DOGODZI MOŻE JAKIŚ JÓZENKO CO NIE SPOTRAFIŁ WYPOWIEDZIEĆ DOBRZE NAZWY MIEJSCOWOŚCI W KTÓREJ RZĄDZIŁ TEODOR TRZYMAJ SIĘ NIE PATRZ NA POPAPRAŃCÓW I NIEROBÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Teo mamy piękna Starówkę , basen, amfiteatr salę koncertową ogólnodostępny kompleks boisk, parki i ogródki jordanowskie, miejsca pracy i cuda na patyku mieszkańcy mają gdzie zaparkować swoje auta i wszędzie jest bezpiecznie i przyjaźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUDOWA KRAKOWA TEŻ JESZCZE NIE ZAKOŃCZONA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idziemy posłuchac co mają radni do powiedzenia na sesji 28 kwietnia, czy wiedzie na jaką kwotę jaest zadłużone Urząd Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szłyszałem że mają zadłużenie 15 mln. zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MY CZYTALIŚMY W GAZECIE ŻE DŁUG TO 5,3 MLN ZŁ NO I CO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że nie powinni radni udzielic absolutorium gdyz są olbrzymi deficyt związku budową ulic i zjazdow do gospodarstw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...